TETOVÁNÍ  MÁ  KOUZLO
-
TATTOO IS MAGICAL

Tetování má své jedinečné kouzlo a pokud mu podlehnete, bývá to vztah na celý život.
Zařídili jsme naše tetovací studio tak, abyste se v něm cítili dobře vy i my. 
Jsme profesionálové. Používáme ty nejmodernější technoligie tetování, certifikované tetovací barvy.
Čistota a sterilita prostředí i nástrojů je pro nás na prvním místě. 
Jsme profesionální tetovací salon od roku 2009

web03.jpg
 

PASHA

Věčný optimista skvělý tattér, který dokáže tetovat nesmírně kvalitně. Jeho tempo je vražedné! Jeho specialitou je tetování neotraditional, oldschool, realisticke tetování a vlastně cokoliv vás napadne, vám vytetuje s úsměvem.

12.jpg
11.jpg
09.jpg
02.jpg
01.jpg
10.jpg
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.07.15.p
Pavel02.jpg
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.07.39.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.08.02.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.08.59.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.12.20.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.07.00.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.08.46.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 13.06.41.p
 

MAK TATTOO GALLERY

Marek je zakladatelem teovacího studia Magic tattoo. Z původni profese grafika a animátora si ponechal vášeň pro grafický a geometrický styl tetování jako dotwork, linework, abstract tattoo.

02.jpg
10.jpg
06.jpg
05.jpg
00.jpg
12.jpg
002a.jpg
Mak.jpg
01.jpg
Untitled.jpg
001.jpg
11.jpg
015.jpg
003.jpg
krk3.jpg
 

TUMÁŠ ČÁRY

Tom má specifický tetovací rukopis. Je to směs grafiky v tetování, punkového cyber tetování, který rozhodně jinde nenajdete. Jeho originální tetování si prohlédněte zde v tattoo gallery.

11.jpg
10.jpg
08.jpg
01.jpg
04.jpg
03.jpg
05.jpg
Tom2.jpg
06.jpg
02.jpg
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 14.28.50.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 14.30.29.p
07.jpg
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 14.29.35.p
Snímek obrazovky 2021-03-21 v 14.29.11.p
 

TETOVACÍ SALON / TATTOO ATELIER

Tetovací salon Magic tattoo je vystavěn tak, aby působil útulně. Během tetování se budete se cítít bezpečně a příjemně v prostředí podle feng-shui enerii.

tetovaci-salon-magic-tattoo-4.jpg
tetovaci-salon-magic-tattoo-1.jpg
DSC_1808.jpg
DSC_1775.jpg
DSC_1753.jpg
DSC_1824.jpg
 

KONTAKTUJTE NÁS / CONTACT US FOR TATTOO

Pro dotazy a objednání nás neváhejte kontaktovat, preferujeme emailovou komunikaci.

KONZULTACE NÁVRHU TETOVÁNÍ JE ZDARMA!!!

Po objednání termínu je potřeba složit 1000kč zálohu buď přímo ve studiu, nebo na účet číslo 1594051001/5500 variabilní symbol váš telefon.


PRO OBJEDNÁNÍ POPIŠTE TETOVÁNÍ JAKÉ SI PŘEJET, STYL A VELIKOST v cm
mail.: nove.tetovani@gmail.com
Kousek od I.P.Pavlova
PARKOVÁNÍ Rubešova ul. u Demínky
Otevírací doba (všední dny) 10:00 - 18:00
Otevírací doba (víkendy) 12:00 - 17:00
Virtuální prohlídka

Bělehradská 93, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Czechia

+420 775 930 300

 

DÁRKOVÉ POUKAZY / TATTOO VOUCHERS

Pro vytvoření dárkového poukazu na tetování nás neváhejte kontaktovat.
Poukaz lze objednat na libovolnou částku od 1000,- a jeho platnost je neomezena. Donoce si můžetze zvolit vlastní text na dárkový poukaz na tetování, jako například: Aˇt máš tyto narozeniny pod kůží.
PRO OBJEDNÁNÍ POUKAZU VYPLNTE FORMULÁŘ V KONTAKTECH A DO MOTIVU NAPIŠTE POUKAZ

128896094_3662512593809582_4319510369166
 

CENÍK TETOVÁNÍ

Cena tetování se nedá úplně přesně určit předem, protože je ovlivněna mnoha faktory: vliv má náročnost, množství detailů, míra barevnosti, velikost tattoo a také typ kůže.

Startovací cena tetování je 1.500,- Kč


V ceně je spotřeba veškerého materiálu (všechny barvy, jednorázové cartridge, dezinfekční materiál, jedorázové rukavice, hojivá mast). Pokud budete mít zájem o anestetikum, aplikujeme jej také, za malý příplatek.

Záloha, kterou skládáte s vytvořením návrhu tetování, je 1.000 Kč, současně si takto rezervujete termín. Záloha je samozřejmě odečtena z konečné ceny vašeho tetování. (Záloha propadá, pokud se klient nedostaví v domluveném termínu, který nejpozději 24 hodin předem nezrušil.)

Pro bližší odhad ceny nás neváhejte kontaktovat: email: nove.tetovani@gmail.com 

tel.: +420 775 930 300

KONZULTACE JE ZDARMA 

 
Girl Getting Arm Tattoo

RECENZE MAGIC TATTOO / REVIEW

From the Source

 

*****
(Všeho:) schopní profesionální tatéři, super prostředí, neotřelý design, totální pohodlí... kde jinde si vytvořit závislost na kvalitním tetování než v Magic Tattoo

Janina.cz

*****
Jsem velice spokojená, mohu srovnat s jiným studiem v Praze a Magic tatoo je to nejlepší. Profesionální přístup a naprostá ochota a vstřícnost. Člověk se nemusí stydět za svůj požadavek. Byla jsemu Maka a mohu ho všem vřele doporučit.

*****
Jsem moc spokojena, rychlá a bezproblémová domluva, rozumná cena a šikovný a milý tatér Marek! Děkuji a určitě doporučuju.

PÉČE O TETOVÁNÍ

JAK SE O TETOVÁNÍ STARAT?
Svému novému tetování věnujte péči, jinak nelze zaručit bezproblémové zahojení a zachování barvy v kůži. Následujícím informacím věnujte zvýšenou pozornost:
1. DEN
Ochrannou folii odstraňte po 3 - 4 hodinách od její aplikace (v případě nutnosti ponechte i déle), např. pokud se pohybujete ve znečištěném prostředí. Po sejmutí fólie tetování rychle osprchujte vlažnou čistou vodou a k omytí používejte antibakteriální mýdlo (např. Protex, Detol). Doba omytí má být minimální, ať se tetování zbytečně nerozmáčí. Osušte tetování jemně (přikládáním) čistým papírovým ubrouskem. Pokud byly tetované velké plochy, doporučuje se si na noc tetování zakrýt znovu potravinovou fólii, aby se tetování nepřilepilo k oblečení či povlečení. Pokud se tak stane, rozhodně se nesnažte kůži odtrhnout. Mírně místo navlhčete a pak opatrně odloupněte.
2. - 3. DEN
Tetování během dne 3 - 5x rychle omyjte antibakteriálním mýdlem a osušte papírovým ubrouskem. Tetování nechte volně dýchat. Vyvarujte se prašného a nehygienického prostředí!
3. - 21. DEN
Tetování během dne 3 - 5x rychle omyjte antibakteriálním mýdlem a osušte papírovým ubrouskem. Po omytí naneste velmi jemně tenoučkou vrstvu hojivého krému nebo Bepanthenu Plus. Při hojení tetování může svědit, když se odlupuje vrchní vrstva kůže či stroupků. Snažte se to vydržet, místo si neškrábejte a rozhodně nic neodlupujte! Mohlo by dojít k vyloupnutí barvy a tím i ke snížení kvality tetováže! Nenavštěvujte saunu, solárium, bazén, nekoupejte se v rybníce ani řece apod. Nekoupejte se ve vaně, pouze se sprchujte. Nevystavujte tetování slunci, ani v soláriu. Tetování je náchylné ke vzniku infekcí. Proto se snažte vyhýbat jejich možným zdrojům. Nepoužívejte žádné jiné hojivé masti, než které Vám doporučil tatér (např. Framykoin rozhodně ne). Při pobytu na slunci vždy aplikujte ochranný krém s vysokou hodnotou UV filtru (20 a víc) - tak jako většina barev, i barvy tetování na slunci ztrácejí jas.
DÁ SE ODSTRANIT TETOVÁNÍ?
Ano. Laserem nás ve studiu, nebo, na klinice estetické chirurgie a cena není nízká.
RIZIKA
Protože tetování vyžaduje poškození integrity kůže, existuje zdravotní riziko jako zanesení infekce. Alergiie na tattoo pigmenty jsou neobvyklé, kromě konkrétních typů červené a zelené. Lidé, kteří jsou citliví nebo alergičtí na kov, mohou mít reakci na pigment v kůži - otok nebo svrbění, či vytékání tekutiny nazývané kožní tuk. Tato reakce je poměrně vzácná. Pokud je někdo alergický na latex, měl by se zeptat tatéra, zda nepoužívá latexové rukavice. Tattoo nástroje pochopitelně přicházejí do kontaktu s krví a to sebou nese i určitá rizika. V našem studiu vám žádné riziko nehrozí, dodržujeme přísné hygienické standardy. Používáme jednorázové jehly, strojek vždy dezinfikujeme, používáme rukavice, na křesle je ochranný potah, ktrý se vyměňuje a křeslo dezinfikujeme.
MŮŽU DAROVAT KREV, I KDYŽ MÁM TETOVÁNÍ?
Ano. Všeobecně je lhůta šest měsíců po provedení tetování či piercingu, některé transfuzní stanice vyžadují delší období (9 měsíců až rok).

 

O TETOVÁNÍ / ABOUT TATTOO

Individuálním přístupem při každé návštěvě vyjdeme maximálně vstříc vašim představám. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem motivu, vzoru i samotného stylu, návrh upravíme na míru tak, aby výsledné tetování dokonale ladilo s vaším tělem. Těšíme se na setkání v příjemném prostředí našeho ateliéru.
Historie tetování
Tetování se na eurasijském kontinentu objevilo již v době kamenné. Technika permanentní kresby na kůži, které dnes říkáme tetování (tattoo), se objevila v Polynésii. Slovo tattoo údajně pochází z polynéského „tatau“ a znamená „bolet”. Obyvatelé Polynésie používají staré techniky dodnes - vpravují barvu pod kůži pomocí ostrých jehel. Pigment vyrábějí smícháním spáleného obilí s vápnem a kokosovým olejem. Tetování bylo známo dávno předtím, než se v jižních částech Pacifiku objevili evropští námořníci. Polynéské motivy měly magický význam, nicméně velkou roli hrála i umělecká hodnota kreseb. Jen výjimečně byla tetování jednorázovým dílem: během života si lidé kresby neustále doplňovali, upravovali, vylepšovali a rozšiřovali na ostatní části těla. Tetování se obecně nacházelo na tělech vojáků a kriminálních živlů, anebo naopak významných představitelů států. A přestože to není příliš známo, i v Evropě bylo tetování oblíbené, a to až do středověku. První křesťané nosili symboly kříže, ryby nebo Ježíšovy iniciály a tetování pro ně bylo symbolem sjednocení. Ve středověku se chápání změnilo a křesťané sami začali brát tetování jako stigma a nechtěli být považováni za bezbožníky nebo kacíře.
Renesance tetování v Evropě přišlo v 18. století, kdy se objevovali námořníci se stále dokonalejšími díly. V 19. století používaly tetování porodní báby – jako rozpoznávací znamení. V chudých částech Paříže se dokonce tetovaly matky stejně jako jejich novorozené děti, aby nedocházelo k záměnám. Z výčtu nesmíme vynechat ani tetování systematická – lilie na ramenou prostitutek ve Francii či nechvalně známá čísla židů v koncentračních táborech. Tetování sloužilo také jako součást obřadů, znak postavení, symbol duchovní zbožnosti, ozdoby ze statečnosti, sexuální návnada a značka plodnosti, slib lásky, potrestání, jako amulety a talismany, jako ochrana či jako znak vyvrhelců, otroků a trestanců. Symbolismus a vliv tetování se liší v závislosti na odlišných místech a kulturách. Dnes se lidé rozhodují tetovat z kosmetických, sentimentálních, náboženských nebo magických důvodů, jako symbol sounáležitosti nebo ztotožnění s konkrétní skupinou (např. vězeňské tetování). V Laosu, Kambodži a Thajsku si lidé nechávají dělat tzv. Yantra tetování a věří, že je ochrání proti všemu zlu.

 

+420 775 930 300

©2021 by Magic Tattoo. Proudly created with Wix.com

Snímek obrazovky 2021-03-21 v 14.30.29.p