top of page
tetování

Jak moc to bolí a kde jsou nejbolestivější místa?

Nechat se tetovat není přímo bolestivé, spíše to je nepříjemné.

Tetování je pociťováno jako pálení či štípání, ale je to individuální záležitost. Někomu je tetování dokonce příjemné a někdo si u toho i pospí Většinou je představa a strach z bolesti o dost horší než realita. Samozřejmě existují citlivější části těla, kde se nechat tetovat, jako např. na kostech, kloubech, žebrech, ve slabinách a místech, kde je na těle tenčí, citlivá kůže.

Dá se tetování odstranit?

V první řadě doporučujeme tetování zvážit, abyste odstranění tetování nemuseli v budoucnu řešit. Pokud už však taková situace nastane, tak si můžete tetování nechat odstranit postupně laserem či překrýt jiným tetováním, pokud Vám stávající nevyhovuje.

Mohu se nechat tetovat přes jizvu či znaménka.

Tady hodně záleží, jak jizva vypadá, ale většinou s tím není problém s tím, že je dobré vždy zkonzultovat s tatérem. Ohledně znamének se tetování přes ně nedoporučuje, případně si můžete nechat zkontrolovat předem u dermatologa.

 

V jakém ročním období je ideální se nechat tetovat?

Ideální doba na nové tetování je podzim, zima a jaro, abyste nemuseli řešit sluníčko, koupání atd. Ale samozřejmě se můžete nechat tetovat kdykoliv, jen je potřeba dodržovat nějaká základní pravidla pečování o novou kérku.

 

Mohu se s tetováním opalovat a koupat?

Určitě v prvních dvou týdnech po novém tetování se neopalovat, nekoupat a nechodit do sauny, aby se tetování dobře zahojilo a nemuseli jste řešit nepříjemnosti. Přeci jen je to otevřená rána.

 

Mohu přijít na tetování pokud jsem nemocný?

Určitě doporučujeme se objednat na jiný termín v tomto případě. Přeci jen je to zásah do kůže a budete potřebovat spolupráci Vašeho imunitního systému na zahojení. A tatéra byste také nechtěli nakazit. 

 

Je tetování bezpečné?

Ano je bezpečné, vše je sterilní a čisté pro každého zákazníka.

 

Mohu před a po tetování pít alkohol a kávu?

Tady trochu záleží na jak velké a složité tetování půjdete. Všeobecně se doporučuje raději před tetováním nepít.

 

Mohu se nechat tetovat, když jsem těhotná nebo kojím?

Bohužel budete si muset počkat. Tetování pro těhotné a kojící ženy není vhodné. 

 

Kolik to stojí?

Cena tetování závisí na mnoha faktorech jako velikost, složitost motivu, barevnost, typ kůže atd. Pokud chcete odhad ceny, napište nám e-mail s fotografií motivu a detaily, co všechno budete chtít.
Ceník zde

 

Mohu po tetování cvičit?

Nejlépe první tři dny necvičit dokud je to čerstvé. Pak můžete klidně vyrazit a dát si do těla. 

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat

zde

bottom of page