Nechat se tetovat není přímo bolestivé, spíše to je nepříjemné.

Tetování je pociťováno jako pálení či štípání, ale je to individuální záležitost. Někomu je tetování dokonce příjemné a někdo si u toho i pospí Většinou je představa a strach z bolesti o dost horší než realita. Samozřejmě existují citlivější části těla, kde se nechat tetovat, jako např. na kostech, kloubech, žebrech, ve slabinách a místech, kde je na těle tenčí, citlivá kůže.

V první řadě doporučujeme tetování zvážit, abyste odstranění tetování nemuseli v budoucnu řešit. Pokud už však taková situace nastane, tak si můžete tetování nechat odstranit postupně laserem či překrýt jiným tetováním, pokud Vám stávající nevyhovuje.

Tady hodně záleží, jak jizva vypadá, ale většinou s tím není problém s tím, že je dobré vždy zkonzultovat s tatérem. Ohledně znamének se tetování přes ně nedoporučuje, případně si můžete nechat zkontrolovat předem u dermatologa.

Ideální doba na nové tetování je podzim, zima a jaro, abyste nemuseli řešit sluníčko, koupání atd. Ale samozřejmě se můžete nechat tetovat kdykoliv, jen je potřeba dodržovat nějaká základní pravidla pečování o novou kérku.

Určitě v prvních dvou týdnech po novém tetování se neopalovat, nekoupat a nechodit do sauny, aby se tetování dobře zahojilo a nemuseli jste řešit nepříjemnosti. Přeci jen je to otevřená rána.

Určitě doporučujeme se objednat na jiný termín v tomto případě. Přeci jen je to zásah do kůže a budete potřebovat spolupráci Vašeho imunitního systému na zahojení. A tatéra byste také nechtěli nakazit.

Ano je bezpečné, vše je sterilní a čisté pro každého zákazníka.

Tady trochu záleží na jak velké a složité tetování půjdete. Všeobecně se doporučuje raději před tetováním nepít.

Bohužel budete si muset počkat. Tetování pro těhotné a kojící ženy není vhodné.

Cena tetování závisí na mnoha faktorech jako velikost, složitost motivu, barevnost, typ kůže atd. Pokud chcete odhad ceny, napište nám e-mail s fotografií motivu a detaily, co všechno budete chtít.

Ceník ZDE

1. – 3. DEN
Opsite sprej / Dermalize fólie se sama uvolní po 2-4 dnech. Nenechávejte ji však déle než 4 dny. Po sejmutí fólie tetování osprchujte vlažnou čistou vodou a k omytí používejte antibakteriální mýdlo. Doba omytí má být minimální, ať se tetování zbytečně nerozmáčí. Osušte tetování jemně (přikládáním) čistým papírovým ubrouskem. Pokud se tak stane, rozhodně se nesnažte kůži odtrhnout. Mírně místo navlhčete a pak opatrně odloupněte.

3. – 21. DEN
Tetování během dne 3 – 5x rychle omyjte antibakteriálním mýdlem a osušte papírovým ubrouskem. Tetování nechte volně dýchat. Vyvarujte se prašného a nehygienického prostředí! 
Po omytí naneste velmi jemně tenoučkou vrstvu Bepanthenu Plus.
Při hojení tetování může svědit, když se odlupuje vrchní vrstva kůže či stroupků.

Snažte se to vydržet, místo si neškrábejte a rozhodně nic neodlupujte! Mohlo by dojít k vyloupnutí barvy a tím i ke snížení kvality tetováže! Nenavštěvujte saunu, solárium, bazén, nekoupejte se v rybníce ani řece apod.

Nekoupejte se ve vaně, pouze se sprchujte. Nevystavujte tetování slunci, ani v soláriu. Tetování je náchylné ke vzniku infwestivější místa?
Nechat se tetovat není přímo bolestivé, spíše to je nepříjemné.

Tetování je pociťováno jako pálení či štípání, ale je to individuální záležitost. Někomu je tetování dokonce příjemné a někdo si u toho i pospí Většinou je představa a strach z bolesti o dost horší než realita.

Samozřejmě existují citlivější části těla, kde se nechat tetovat, jako např. na kostech, kloubech, žebrech, ve slabinách a místech, kde je na těle tenčí, citlivá kůže.

Nejlépe první tři dny necvičit dokud je to čerstvé. Pak můžete klidně vyrazit a dát si do těla.

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat ZDE

Chcete se objednat?

KONZULTACE TETOVÁNÍ JSOU ZCELA ZDARMA

Vyplňte jednoduchý formulář, do kterého můžete nahrát fotografii vámi vybraného tetování. V popisu uveďte, na které místo chcete tetování umístit a jeho odhadovanou velikost.
Formulář lze vyplnit i bez fotografie a popisu.

Chcete se objednat nebo máte dotaz?

Jsme tu pro vás a rádi vám poradíme.
Napište nám email na ink@magictattoo.cz

Na závazné objednání termínu je nutné složit zálohu 1.000,- Kč. 
Záloha se odečte z konečné ceny vašeho tetování.

Pokud se klient nedostaví v domluveném termínu, který 24 hodin předem nezrušil, záloha propadá.

Chcete se objednat? Nebo máte dotaz?