Jak to probíhá a co se dá udělat?

Tetování na počkání

Walk in je ideální, pokud chcete malé až střední tetování, které dokážeme dokončit během jednoho sezení. Můžete si vybrat z naší široké nabídky motivů, která zahrnuje vše od jednoduchých symbolů a písmen, přes květiny a geometrické vzory, až po malé umělecké kousky. Jestliže chcete svou osobní kolekci tetování obohatit o další unikátní dílo, je walk in skvělou možností. Rádi uslyšíme vaši představu nebo se podíváme na referenční obrázek, který nám ukážete.

Tetování bez objednání od Magic Tattoo

Tetování je na celý život. Vyberte si profesionály pro dokonalý výsledek.

Rychlost: U nás se na čekání týdnů nebo měsíců zapomíná. Vaše přání splníme ihned.
Profesionální umělci: Naši tetovací umělci, plní zkušeností, jsou připraveni na počkání vytvořit úžasná díla pro vás.
Osobní přístup: Každého klienta považujeme za unikátního a snažíme se poskytovat personalizovaný přístup.
Styl je na vás: Nabízíme širokou škálu stylů od tradičních motivů až po moderní designy, abychom vyhověli vašim představám.
Nejkvalitnější inkousty a materiály: Používáme pouze nejlepší materiály pro dosažení trvalých a bezpečných výsledků.
Hygiena na prvním místě: Důrazně dbáme na hygienu, protože zdraví našich klientů je pro nás nejdůležitější. Všechny procedury provádíme s nejvyšší možnou péčí.

Kolik to bude stát?

Zjistěte cenu vašeho příštího díla na vaší kůži.Kontaktujte nás pro okamžitou kalkulaci!

Cena walk in tetování bez objednání se nedá přesně určit předem. Vliv na cenu má náročnost, množství detailů, míra barevnosti i velikost tetování a také typ kůže. Tatér stanoví předběžnou cenu, která se vzhledem ke zmíněným faktorům může změnit. Nejlépe a nejpřesněji se dá určit cena tetování u nás ve studiu osobně.

Startovací cena je od 2.300,- Kč

Cena zahrnuje použití materiálů, jako jsou barvy, jednorázové cartridge, dezinfekce, jednorázové rukavice a další.

Pro upřesnění ceny nám pošlete konkrétní obrázek nebo fotografii tetování a domluvte si s námi osobní konzultaci, která je zcela zdarma.

kolik stojí tetování

Chcete ihned tetování?

Navštivte nás:
Bělehradská 93, Praha 2 Czechia
Kousek od I.P.Pavlova nebo Muzea

Otevírací doba (všední dny) 10:00 – 19:00  (víkendy) dle dohody většinou 11:00 – 18:00

KONZULTACE TETOVÁNÍ JSOU ZCELA ZDARMA

Vyplňte jednoduchý formulář a nahrajte do něj fotografii tetování, které jste si vybrali. V popisu specifikujte, kam tetování chcete umístit a jak velké by mělo být. Formulář můžete vyplnit i bez přiložení fotografie a popisu.

Naši tatéri a jejich práce

MinInk

Chcete jen malé jemné tetování? Toužíte po nenápadném minimalistickém tetování, vytetovat nápis, či společné tetování? Pak je MinInk pro Vás ten správný tatér. Hovoří česky a anglicky.

Pasha

Pasha patří k zahraničním tatérům, kterému se u nás tak zalíbilo, že se zde usadil a tetuje s námi již více než 7 let. Česky mluví plynule. Specializuje se na New School, Realistiku, ale poradí si se vším, co si na něj připravíte. A to i s jeho stálým úsměvem na tváři.
Rychlý jako blesk & precizní!
Posuďte sami jeho kvalitu tetování v galerii. Mluví česky, rusky, ukrajinsky a částečně anglicky.

Bogdan

Bogdan má vášeň pro intenzivní barvy a vytváření sytě barevných tetování mu jde skvěle. Jeho specialitou jsou newschool/oldschool motivy, grafické barevné plochy, anime a full color tetování. Věnuje se každému klientovi s mimořádnou precizností. Svým zákazníkům dokáže skvěle poradit, při práci je plný humoru a stává se během tetování skvělým parťákem. Bogdan mluví anglicky, ukrajinsky a má základy češtiny.

Mak

Mak je zakladatelem a majitel Magic tattoo studia, Praha 2. Z původní profese grafika a animátora se v roce 2008 přesunul do pozice tatéra a zde se uvelebil až do dnešních dnů. Jeho specializace jsou geometrie, minimalistická tetování a dotwork, ale i tetování mandal a spirituálních motivů. Protože má grafiku doslova v krvi, jeho návrhy jsou vždy profesionálně připravené, zpracované a vytetované.

Hovoří česky a anglickyYana

Od dětství ji baví kreslení a malování. Vystudovala výtvarnou školu a má za sebou nepřeberné množství kurzů kosmetiky, tetování a permanentního make-upu. Tetování se věnuje již víc než 8 let. Sbírala zkušenosti ve Švýcarsku i v Rusku a nyní je í v Praze.
Stále se velmi ráda učí novým věcem, protože tetování je její vášní. Pracovat jako tatérka je ní splněný sen a nejdůležitější je pro ni spokojenost zákazníka. S každým ze svých zákazníků ráda a s nadšením spolupracuje od myšlenky až k realizaci tetování, a to se striktně individuálním přístupem, protože si hluboce uvědomuje, že každý z nás je jiný a jedinečný.
Je otevřená všem stylům, ale nejraději má surrealistická témata v barevném i černobílém tetování a také sketche. 

Mr. K-ink

Mr. K-Ink je prostě kapitola sama pro sebe. Jeho styl tetování se ani nedá popsat, nemá hranice. Je to divé abstraktní tetování plné energie. Divoký linework a tetovací barvy. Adrenalin stříká všemi směry! Máš odvahu vystoupit z řady a nechat se pocákat? Hovoří česky a anglicky

Omkar

Jsem multimediální umělec, který se věnuje tetování od roku 2015. Moje umění bylo vždy vyjádřením mé osobní duchovní cesty.

Chcete se objednat? Nebo máte dotaz?